תצפיות קבועות

מסע בין כוכבים – תצפיות כוכבים קבועות אסטרונומיה במצפה רמון!

בעולם של זיהום אור, חווית הצפייה בשמי הלילה במדבר, אינה מובנת מאליה.
היכרות מונחית עם שמי הלילה המרהיבים, תוך שימוש בלייזרים וטלסקופים היא חוויה מיוחדת ומשמעותית לכל משתתף. הדרכה מקצועית ומרתקת בכל הרמות! להשלמת החוויה מומלץ לבקר בפלנטריום מצפה רמון.

כרטיסים לתצפיות קבועות

עד להודעה חדשה פעילות זו תתקיים בקבוצות קטנות של עד 25 אנשים. מקומות ישיבה בנפרד לפי משפחות/נרשמים. חיטוי מלא של מקומות הישיבה והציוד. בדיקת חום חובה לכלל המשתתפים!
תחת שמי הלילה המרהיבים, בלב מכתש רמון, אנו מפעילים מצפה כוכבים נייד, שבעה ימים בשבוע!

ימים: שבעה ימים בשבוע. שעה 19:30.
עקב הביקוש הרב בתאריכים 7-14/8 וב18-28/8 פתחנו מחזור נוסף בשעה 23:00. מחיר לאדם: לצערנו עקב הקטנת גודל הקבוצה אנו נאלצים להעלות את מחיר ההשתתפות באופן זמני. 130 ₪ לאדם ₪ (מגיל 3 ומעלה)

הביקוש לפעילות בחודש אוגוסט הוא רב. לצערנו לא נוכל לתת מענה לכולם. אנו משתדלים לשבץ מדריכי אסטרונומיה נוספים לפעילויות שהתמלאו ולעדכן ביטולים. בכל יום בשעה 10:30 נעדכן את האתר. במידה ומצאתם שאין כרטיסים לפעילות המבוקשת אנא נסו שוב ביום למחרת לאחר 10:30.
מדריכי בטבע המנוסים ישמחו לפתוח לפניכם את עולם תצפיות האסטרונומיה המרתק. עולם זה אינו כולל רק הסברים מדעיים והיכרות עם האובייקטים השונים בשמיים שמעלינו, אלא עשיר גם בסיפורי מיתולוגיה והקשרים תרבותיים. באמצעות ציין לייזר רב עוצמה תכירו את קבוצות הכוכבים השונות, את הדרך למציאת הצפון, גלגל המזלות ועוד. טלסקופים ענקיים ישלימו את החוויה הייחודית ויאפשרו צפייה באובייקטים שמימיים.

מפגש בחניון הצמוד לתחנת הדלק מנטה בכניסה למצפה רמון. נסיעה של כ10 דקות ברכבכם לנקודת התצפית בלב מכתש רמון.
להזמנת כרטיסים און-ליין